Menu
Your Cart

Blog RSS Feed

02 Aug Etbis Nedir
Editor 0 85
Gümrük ve Ticaret Bakanı tarafından Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nin kısaltılmış adı ETBiS dir.ETBİS kuruluş amacı  e-ticaret verilerinin toplanması ve bu verilerin doğrulugunu incemek ve  istatistiksel bilgilere dönüştürülmesi amacıyla Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan bilgi sistemidir. ETBİS'in  tüketiciye (sizlere ) faydası ..
02 Aug 2019 dekorasyon trendleri
Editor 0 30
2019 yılı dekorasyon trendleri2019 yılı dekorasyon trendleri. Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde evlilik telaşları ve evimizi yenileme isteği de başladı. Yeni ev dekore ederken yada evinizi yenilerken duvarların rengini hafife almayın. Duvar renkleri dekorasyona yön veren önemli bir detaydır. Geçtiğimiz yıllarda beyaz, bej, çakıl taşı gibi renkl..
15 Sep Yemek odası dekorasyon fikirleri
Editor 3 13390
Yemek odaları zevkle pişirdiğimiz yemekleri dostlarımızla paylaştığımız, aile meclisinin bir araya toplayarak keyifli vakit geçirdiğimiz alanlardır yemek odaları. Önceleri büyük, geniş evlerde yemek odası için ayrı bir oda olurdu. Günümüz şartlarında evler daha küçülmeye gittiğinden yemek odası için ayıracak ekstra bir odaya sahip değiliz çoğu zama..
15 Sep Evlerde Bahar Dekorasyonu
Editor 0 9775
Bahar aylarına girdiğimiz bu günlerde hem ruhumuzu hem evimizin dekorasyonunu tazelemeye ihtiyacımız var. Kasvetli kış havasından kurtulup ufak dokunuşlarla evimizde bahar havası estirebiliriz. Baharın sıcaklığını ve pozitif enerjisini evimizde kalıcı hale getirerek motivasyonumuzu yüksek tutabiliriz.Evimizde bahar konseptli dekorasyon yenilemesine..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)