Menü
Sepetim

Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat ve Kurulum..

Sehpa

ALYA ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçını..
AMORE - SANDIKLI AKILLI SEHPAEl pedalı ile aşağı ve yukarı ayarlanabilir. 1. kalite suntalam dir. Sehpa mekanizması çelik konstrüksiyonlu amortisörlüdür.36 cm den 75 cm e kadar yükseklik ayarlanabilir.Kapalı : 60 cm x 105 cm /  Açık : 105 cm x 105 cm..
ARMANİ ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız...
ASOS ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız...
BİBLO ZİGON SEHPA3 adet Sehpadan oluşmaktadır.Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Mdf malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.GenişlikDerinlikYükseklikKüçük42 cm42 cm45 cmOrta42 cm58 cm50 cmBüyük42 cm72 cm55 cmElektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikl..
BUHARA ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
GOLD 1 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
GOLD 3 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
Gold Orta Sehpa2 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.Büyük boy sehpa yüksekliği 47 cm'dirÜrün ayna çapı 75 cm'dirKüçük boy sehpa yüksekliği 43 cm'dirÜrün ayna çapı 60 cm'dirÜrün ayakları metaldir. Üzeri paslanmaz, kararmaz uzun süre dayanıklı GOLD Rengi Nikel Kaplamadır.Mobilyalarınızın temizliğini nem..
KOLORADO ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
ROSELLA ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
ROSSO 1 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
ROSSO 2 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
ROYAL ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçın..
TESLA KREM ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından ..
TESLA SİYAH ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından..
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 44 (2 Sayfa)