Menü
Sepetim

Tüm Türkiye'ye ÜCRETSİZ Teslimat ve Kurulum..

Orta Sehpa

ALYA ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçını..
AMORE - SANDIKLI AKILLI SEHPAEl pedalı ile aşağı ve yukarı ayarlanabilir. 1. kalite suntalam dir. Sehpa mekanizması çelik konstrüksiyonlu amortisörlüdür.36 cm den 75 cm e kadar yükseklik ayarlanabilir.Kapalı : 60 cm x 105 cm /  Açık : 105 cm x 105 cm..
ARMANİ ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız...
ASOS ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından kaçınınız...
BAHAR 1 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
BELGRAD ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
BELİNAY ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
BİBLO ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Mdf malzemeden üretilmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun..
BOND ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.Üst tabla mermer görünümlü baskı yapılarak üretilmiştir. Parlak Lak Panel malzemeden üretilmiştir.Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez i..
BUHARA ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
Cavani Orta Sehpa1 adet orta sehpa ve 2 adet yan sehpadan oluşmaktadır.Metal yan sehpaların üstü camdırmdf/lam üzeri ahşap kaplamadırElektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayını..
Dafni Gri Orta Sehpa1.Kalite Mdf / suntalam malzemeden üretilmiştir. genişlikyükseklikderinlikSEHPA120 cm40 cm120 cm..
Dafni Krem Orta Sehpa1.Kalite Mdf / suntalam malzemeden üretilmiştir. genişlikyükseklikderinlikSEHPA120 cm40 cm120 cm..
DEFNE 1 KOLTUK TAKIMITakım , 3+3+1'den oluşmaktadır.Fırınlanmış 1.sınıf gürgen ağacından üretilmiştir.  Üçlü Kanepelerde Yatak özelliği bulunmamaktadır. Üçlü Koltuklar ve Berjer Silinebilir ithal kumaş ile döşenmiştir.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir...
DELON ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.Mdf ve suntalam malzemeden üretilmiştir.Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Ge..
ELEGANCE ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
ELİT 1 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.Ön yüzeylerde MDF üzerine CNC işleme yapılmıştır.E1 sınıfı mdf malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye temasından ..
EYLÜL ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
FALCON Orta Sehpa1 Adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır. Üst tabla camdan üretilmiştir. Ön yüzler, çizilme ve yanma mukavemeti fazla olan parlak lak panel malzemeden üretilmiştir. Ayaklar metal malzemeden üretilmiştir.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan ku..
Fonte Orta Sehpa1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır1.Sınıf mdf/lam malzemeden üretilmiştir. Cnc desenler ile dekore edilmiştir.Ayak malzemesi olarak  metal kullanılmıştır.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabu..
GOLD 1 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
GOLD 3 ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
GOLD ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
Gold Orta Sehpa2 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.Büyük boy sehpa yüksekliği 47 cm'dirÜrün ayna çapı 75 cm'dirKüçük boy sehpa yüksekliği 43 cm'dirÜrün ayna çapı 60 cm'dirÜrün ayakları metaldir. Üzeri paslanmaz, kararmaz uzun süre dayanıklı GOLD Rengi Nikel Kaplamadır.Mobilyalarınızın temizliğini nem..
GUCCİ ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.MDF malzeme üzeri lake boya ile üretilmiştir. Üst tabla aynadan üretilmiştir. Ayaklar metal malzemedir.Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye te..
GÜMÜŞ ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
Hermes Orta Sehpa1 Adet Orta Sehpa dan oluşmaktadır.1.Sınıf Mdf/suntalam malzeme ile Üretilmiştir.Üst tabla aynalıdır...
HÜNKAR ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
İmaj Orta Sehpa1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.Ön yüzeylerde MDF üzerine CNC işleme yapılmıştır.üst tabla E1 sınıfı mdf malzemeden üretilmiştir. Mobilyalarınızın temizliğini nemli bezle silerek yapabilirsiniz. Direkt güneş ışığından koruyunuz. Sıcak yüzeylerin ve suyun uzun süreli yüzeye tem..
JANTİ ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir. Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fa..
KOLORADO ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
KONTES Orta Sehpa1 Adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.Medf malzeme üzeri Lake Boya ile üretilmiştir.Ayaklar metal malzemedir. Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. G..
MAJESTİC ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.Mdf malzemeden üretilmiştir.   Üst tabla ayna kaplamadır.Ayaklar ahşap malzemeden üretilmiştir.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak sil..
MARKA ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpa'dan oluşmaktadır.1. Sınıf mdf malzemeden üretilmiştir.Elektrik süpürgesi ile tozunu alınız. Kesinlikle çamaşır suyu ve deterjan kullanmayınız. Leke olan yeri ıslak bez ile saf sabun kullanarak siliniz ve su ile durulayınız. Gerekirse saç kurutma makinesi ile fazla y..
MUMBAİ ORTA SEHPA1 adet Orta Sehpadan oluşmaktadır.1.sınıf mdf malzemeden üretilmiştir...
Gösterilen: 1 ile 42 arası, toplam: 77 (2 Sayfa)